It will be shipped from our warehouse between Wednesday, July 31 and Thursday, August 01.
You will receive it anywhere in United States between 1 and 3 business days after shipment.
İrade EĞİtİmİ (in Turco)
Payot, Jules ; Aydın, Mehmet
Synopsis "İrade EĞİtİmİ (in Turco)"
Jules Payot'nun yazdığı bu kitap, dünyanın birçok dillerine çevrilmiş, İrade terbiyesi ve eğitim sisteminin problemleri konusunda birçok yöneticiye, ebeveynlere, öğretmenlere rehberlik yapmış bir kitaptır. Ülkemizde Prof. Dr.Ali Fuat Başgil, "'Keşke bu kitabı yirmili yaşlarda elde etmiş olsaydım''derken, Cemil Meriç ''Ben yeteneklerimi bu kitabın disipliniyle geliştirdim'' demektedir.Bu kitabı, özellikle ebeveynlerin, eğitimin çilesini çekenlerin, tembellikten kurtulmak ve ülkemizin temel değerlerine sahip olarak, ülkemize yararlı olmak isteyen bütün gençlerin acilen okumaları gerekmektedir.Bu kitap, Milli eğitim sistemindeki aksaklıkları, irade zaafıyla tembelleşen ve vaktini boşa geçiren gençlerin, içinde bulundukları kaygılarını, streslerini ve kendilerine egemen olmalarının yollarını göstermekte, onları zararlı alışkanlıklardan koruyan ve ülkelerinin insanlarına yararlı birey olmalarını sağlayan metotları açıklamaktadır..